Soutěže 2021

dendatumodbornostnázev akcekategoriemísto - letištěpořádá klubkontakt
sobota13.3.volnéLiga Panenský Týnec 1volné historické modely A, B, C do r. 1960Panenský TýnecLMK KladnoJosef Kubeš, Dr. Steinera 22, 27201 Kladno, 737164138, pep.kubes@seznam.cz
neděle14.3.volnéLiga Panenský Týnec 2volné historické modely A, B, C do r. 1960Panenský TýnecLMK KladnoJosef Kubeš, Dr. Steinera 22, 27201 Kladno, 737164138, pep.kubes@seznam.cz
sobota20.3.sluka1. kolo Sluka CupSluka Cup + ARC-A2Velká DobráLMK KladnoPavel Holzl, Velká Dobrá 174, 27361 Velká Dobrá, 736105460, Pavel.Holzl@seznam.cz
neděle21.3.volnéMemoriál Franty Švarcevolné historické modely A, B, C do r. 1960Velká DobráLMK KladnoMiloslav Modr, Alešova 1108, 27201 Kladno 2, 603318524, milamodr@seznam.cz
čtvrtek10.4.volnéVolné modely v HořicíchAV-1,2,3, BV-1,2,3,Min, CVLetiště Hořice - DomoslaviceLMK HořiceJaroslav Vrabec, Jeřice 20, 50801 Hořice, 731412576,  vrabec.jar@seznam.cz
pátek10.4.RCRC historici v HořicíchTexaco, 1/2 A Texaco, Elot, AlotLetiště Hořice - DomoslaviceLMK HořiceMirek Číp, U Bažantnice 354, 50781 Lázně Bělohrad, 774 117 204, m.cip@seznam.cz
sobota10.4.sluka2. kolo Sluka CupSluka Cup + ARC-A2Velká DobráLMK KladnoPavel Holzl, Velká Dobrá 174, 27361 Velká Dobrá, 736105460, Pavel.Holzl@seznam.cz
sobota17.4.RCLánský Jarní historikRC kategorieMK LányMK Lány + SAM95Vladimír Valenta, S.K.Neumanna, 27303 Stochov, 720155485, vl.valenta@email.cz
pátek24.4.RCMemoriál Jardy MacháčkaRC kategorieMK LipenceMK Lipence + SAM 95Vladimír Kozák, Hoškova 1091/4, 15800 Praha 5, 723053086, vladimirkozak@tiscali.cz
sobota24.4.RCJarní historiciCRC-SHOW, CRC-E30"Valašské KloboukyLMK Valašské KloboukyIng. Rostislav Staněk, lmk.vk@seznam.cz, tel. 603340771
neděle25.4.RCJarní historiciOTVR,Texaco, OT400, Alot, Elot, ElectrorubberValašské KloboukyLMK Valašské KloboukyIng. Rostislav Staněk, lmk.vk@seznam.cz, tel. 603340771
sobota8.5.pohárová1. kolo Pohárová soutěžOTMR-AB, OTMR-C, Classic Texaco, NMRletiště SLML LitomyšlSLML + SAM 78Květoslav Štorek, domaje304@seznam.cz, tel. 603283846
neděle9.5.pohárová2. kolo Pohárová soutěžOTMR-AB, OTMR-C, Classic Texaco, NMRletiště LMK TřebíčLMK Třebíč + SAM95Dvořáček Miroslav, Kosmákova 55, 67401 Třebíč, md.modelar@seznam.cz, 602759924
sobota15.5.pohárová3. kolo Pohárová soutěžOTMR-AB, OTMR-C, Classic Texaco, NMRAMG MýtoSAM 95Hrubý Petr, petr-hruby@seznam.cz, tel. 606612600
sobota22.5.RCMemorál Radoslava ČížkaARC, ARC-A2, RetrovětroněDrozdovSAM95www.sam95.cz
sobota29.5.RCNeratovický historikElot, 400, Elektrorubber, CRC AtomMK NeratoviceMK NeratoviceJiří Hvězda, V lukách 250, 27711 Neratovice, 603581539, rcneratovice@gmail.com
so - ne29.-30.5.volnéBrno AirRaceBV-1,3, MinBrno - MedlánkyLMK Brnowww.minimakety.cz
sobota5.6.pohárová4. kolo Pohárová soutěžOTMR-AB, OTMR-C, Classic Texaco, NMRAK Havlíčkův BrodLMK Havlíčkův BrodKarel Svoboda, ks.model@tiscali.cz, tel. 735840636
sobota12.6.RCLipenecké větroněARC, ARC-A2, elektrovětroněMK LipenceMK Lipence + SAM 95Vladimír Kozák, Hoškova 1091/4, 15800 Praha 5, 723053086, vladimirkozak@tiscali.cz
sobota12.6.volnéVolné historickéAV-1,2,3, BV-1,2,3,Min, CVLetiště AK JihlavaLMK Třebíč + SAM95Dvořáček Miroslav, Kosmákova 55, 67401 Třebíč, md.modelar@seznam.cz, 602759924
ne - čt20.-25.6.mistrovstvíME RC historických modelůRC dle SAM EuropeCzech HeavenSAM 78Zdeněk Hanáček, jes.krakonos@seznam.cz, tel. 732331528
sobota31.7.pohárová5. kolo Pohárová soutěžOTMR-AB, OTMR-C, Classic Texaco, NMRJeseníkSAM 78Zdeněk Hanáček, jes.krakonos@seznam.cz, tel. 732331528
sobota21.8.RCKlobucké elektry - 16. ročníkOT 400 - hromadný startValašské KloboukyLMK Valašské KloboukyIng. Rostislav Staněk, lmk.vk@seznam.cz, tel. 603340771
pátek27.8.mistrovstvíMistrovství České republikyAV-1,2,3, BV-1,2,3,Min, CVAK Raná u LounSAM95Přihlášky jen přes www.sam95.cz
so - ne27.-30.8.mistrovstvíMistrovství České republikyRC modelyAK Raná u LounSAM95Přihlášky jen přes www.sam95.cz
sobota28.8.pohárová6. kolo Pohárová soutěžOTMR-AB, OTMR-C, Classic Texaco, NMRAK Raná u LounSAM95Dvořáček Miroslav, Kosmákova 55, 67401 Třebíč, md.modelar@seznam.cz, 602759924
neděle5.9.volnévolné historické modely A, B, C do r. 1961Velká DobráLMK KladnoMiloslav Modr, Alešova 1108, 27201 Kladno 2, 603318524, milamodr@seznam.cz
sobota11.9.sluka3. kolo Sluka CupSluka Cup + ARC-A2Velká DobráLMK KladnoPavel Holzl, Velká Dobrá 174, 27361 Velká Dobrá, 736105460, Pavel.Holzl@seznam.cz
sobota11.9.RCPodzimní lánský historikRC modelyMK LányMK Lány + SAM95Fousek Roman, Dolanská 140, 273 51 Velké Přítočno, tel.: 776776999, pilotsam@seznam.cz
sobota11.9.RCKlobučtí historiciOTVR,Texaco,OT400,ELOT, ALOT, Elrubber, E30´´Valašské Klobouky
sobota18.9.RCPodzimní Lipenecký historikRC modelyMK LipenceMK Lipence + SAM 95Vladimír Kozák, Hoškova 1091/4, 15800 Praha 5, 723053086, vladimirkozak@tiscali.cz
sobota25.9.pohárová7. kolo Pohárová soutěžOTMR-AB, OTMR-C, Classic Texaco, NMRletiště SLML LitomyšlSLML + SAM 78Květoslav Štorek, domaje304@seznam.cz, tel. 603283846
sobota2.10.volnéVolné modely v HořicíchAV-1,2,3, BV-1,2,3,Min, CVLetiště Hořice - DomoslaviceLMK HořiceJaroslav Vrabec, Jeřice 20, 50801 Hořice, 731412576,  vrabec.jar@seznam.cz
sobota2.10.RCRC historici v HořicíchTexaco, 1/2 A Texaco, Elot, AlotLetiště Hořice - DomoslaviceLMK HořiceMirek Číp, U Bažantnice 354, 50781 Lázně Bělohrad, 774 117 204, m.cip@seznam.cz
sobota9.10.sluka4. kolo Sluka CupSluka Cup + ARC-A2Velká DobráLMK KladnoPavel Holzl, Velká Dobrá 174, 27361 Velká Dobrá, 736105460, Pavel.Holzl@seznam.cz
sobota9.10.RCPodzimní Lipenecké historické větroněARC, ARC-A2, RetrovětroněMK LipenceMK LipenceVladimír Kozák, Hoškova 1091/4, 15800 Praha 5, 723053086, vladimirkozak@tiscali.cz
sobota16.10.volnéVolné historickéAV-1,2,3, BV-1,2,3,Min, CVLetiště AK JihlavaLMK Třebíč + SAM95Dvořáček Miroslav, Kosmákova 55, 67401 Třebíč, md.modelar@seznam.cz, 602759924
sobota23.10.volnéLiga Panenský Týnec 3volné historické modely A, B, C do r. 1960Panenský TýnecLMK KladnoJosef Kubeš, Dr. Steinera 22, 27201 Kladno, 737164138, pep.kubes@seznam.cz
neděle24.10.volnéLiga Panenský Týnec 4volné historické modely A, B, C do r. 1960Panenský TýnecLMK KladnoJosef Kubeš, Dr. Steinera 22, 27201 Kladno, 737164138, pep.kubes@seznam.cz
sobota13.11.volnéLiga Panenský Týnec - vyhodnocenívolné historické modely A, B, C do r. 1960Panenský TýnecLMK KladnoJosef Kubeš, Dr. Steinera 22, 27201 Kladno, 737164138, pep.kubes@seznam.cz