Seznam přihlášek

Zveřejňujeme seznam přihlášek za jednotlivé kategorie. Tento seznam je obnovován periodicky každý den. Pokud se přihlásíte a do 24 hodin nebude vaše přihláška v seznamu, asi došlo k technické závadě. V takovém případě nás kontaktujte přes kontaktní formulář   nebo přímo na e-mail pilotsam@seznam.cz.

Jméno soutěžícíhoKategorieModelKontruktérRok vznikuTyp a rok vzniku motoruMěřítko modelu
Jiří HloušekARC-A2ČápRadoslav Čížek1954
Jan HruškaARCLuňákR. Čížek1949
Jiří HruškaARCSokolR. Čížek1950
Jiří HruškaSlukaSluka 2R. Čížek1950
Jan HruškaSlukaSluka 2R. Čížek1950
Jiří HruškaKáněKáněR. Čížek1948
Květoslav ŠtorekELOTEROSSokolíček19492018 Pfazor JETI1:1
Květoslav ŠtorekOTMR ABKL 61Kannenworf1949K+B Torpédo 19461:0,78
Květoslav ŠtorekOTMR CHayseed CHermes1938MC COY 60 19471:1
Květoslav ŠtorekClassic TexacoBerryloyd Winner 1937Roll1937ORWICK 60 19421:1
Jiří VeinfurtOTMR ABSimplexPaul Plecan19411945-471:1
Jiří VeinfurtRetrovětroněAMIGO 2R. Čížek19801:1
Jiří VeinfurtCRC ClassicAMA- RecordDawe Hewitt1953MP Jet Clasik 0,6ccm Zvětšeno o 10,1%
Jiří VeinfurtCRC ATOMAMA- RecordDawe Hewitt1953MPJ Atom 1,8 ccmZvětšeno o 13,4 %
Jiří VeinfurtClassic TexacoRecord BreakerChester Lanzo1939Alko- 14ccm ,1943-451:1
Roman FousekARCŽehrovice IIR.Čížek19501:1
Roman FousekARC-A2SaturnR.Čížek19521:1
Roman FousekELOTRC ONELanzo1934bejk
Roman FousekElektrorubberJJ.45Jančařík19451:1
Martin KřesadloARCSokolRadoslav Čížek19501:1
Martin KřesadloARCTygrMirko Musil19391:1
Martin KřesadloARC-A2SupRadoslav Čížek19571:1
Martin KřesadloARC-A2FM-199Fred Militky19531:1
Martin KřesadloRetrovětroněAdmirál IIRadoslav Čížek19751:1
Martin KřesadloOTMR CRed RipperTerry Peeples1940Herkimer OK.60 19421:1
Martin KřesadloCRC ClassicTomboyVic Smeed1950MP.JET 0491:1
Martin KřesadloCRC ClassicAMA-RecordDAwe Hewitt1953MP.JET 0491:1
Martin KřesadloCRC ATOMMůraAntonín Macháček1949Atom 1,81:1
Martin KřesadloCRC ATOMZefírRadoslav Čížek1955Atom 1,81:1
Gustav BulínELOTStomperG.Fuller19531,4:1
Gustav BulínElektrorubberSokol 465 GB.Sokolíček19461:1
Gustav BulínCRC ATOMStomperG.Fuller19531,2:1
Květoslav ŠtorekARCMARABUTCUOCCI1950guma od trenek 19491:1
Petr KnobOTMR CPlayboy SeniorJoe Elgin1940McCoy ,49 19461:1
Petr KnobClassic TexacoLanzo BomberChester Lanzo1938Ohlsson Rice ,60 Custom1:1
Jaroslav NetáhloCRC ClassicVEGA 7M.Pospíšil1947MPJET 0,61 : 0,8
Jaroslav NetáhloCRC ATOMVEGA 7M.Pospíšil1947ATOM 1,81:1
Jaroslav NetáhloCRC ATOMJX-0656Jiří Černý1956ATOM 1,81:1
Petr HrubýOTMR ABPelikánG. Deszo1950McCoy . 29, 19471 : 1
Petr HrubýOTMR CPlayboy SeniorJoe Elgin1940McCoy ,60 19491 :1
Petr HrubýOTMR CSailplaneCarl Goldberg1940McCoy .60, 19491 : 1
Petr HrubýClassic TexacoRecord BreakerChester Lanzo1939Super Cyclone .64, 1939 - 19401 : 1
Josef HejsekARC-A2NIKÉGuidici Guy19561:1
Josef HejsekARCVEGA 9M. Pospíšil19481:1
Josef HejsekELOTVEGA 7M. Pospíšil194701,25 : 1
Josef HejsekElektrorubberSOKOL 465 - GB. Sokolíček19461:1
Jan HruškaElektrorubberSokol 465 GB. Sokolíček1946
Michal TesařOTMR CPlayboy Sr.J. Elgin1940Hornet, 19391:1
Ondrej KruckyCRC ATOMKorsarZdenek Ledvina1947Atom1:1
Ondrej KruckyELOTJ.U 2Frederico Deise1950Elektro1,5:1
Ondrej KruckyOTMR ABJ.U. 2Frederico Deise1950Torpedo 23, 19471 :1
Gustav BulínClassic TexacoMiss TrentonM. De Angelis1938Letná 6,3 - 19391 : 1
Vladimír PerglerRetrovětroněAdmirál IIČížek/Pergler1976
Vladimír PerglerARCArcheopterixAlfredo Castiglioni1947
Karel SlupskýOTMR ABAntaresJar. Brož19421:1
Vladimír PerglerARCMosweyEmil Brauner1952
Karel SlupskýOTMR CC - RaiderMichael La Torre1942Super Cyclone .65 19461:1
Dvořáček MiroslavOTMR ABJ.U.2Deis Federico1950K&B Torpedo .231:1
Dvořáček MiroslavOTMR CAlertLattore Michael1942Forster 305 - 19491:1
Dvořáček MiroslavOTMR CGoldberg SailplaneGoldberg Carl1940Anderson Spitfire .65 - 19471:1
Dvořáček MiroslavClassic TexacoLanzo AirbornLanzo Chester1938Ohlsson&Rice .617 Custom - 19401:1
Dvořáček MiroslavElektrorubberKordaKorda Dick1939C20-1150 kv1:1
Dvořáček MiroslavElektrorubberClimberLamb Edward1941C20 - 1550 kv1:1
Dvořáček MiroslavCRC ATOMJuniorKrupička1957Super Atom 1,8 repl. MP Jet1:1
Dvořáček MiroslavCRC ClassicKerswapGilbert Morris1941MP Jet Classic .0401:1
Dvořáček MiroslavCRC ClassicTomBoyVic Smeed1950MP Jet .040 Classic1:1
Jiří HruškaCRC ClassicFulmenB. Sokolíček19491:0,9 Je to zmenšeno na 90% ...
Hruška JanCRC ClassicKerswapGilbert Morris19421:1
Martin KřesadloClassic TexacoRC-1Chet Lanzo1934O&R .60 Custom 19401/1
Zdeněk SýkoraClassic TexacoJasco FlamingoRoger Hammer1937Rex-I-7501:1
Zdeněk SýkoraOTMR ABKolchozníkJ.Blöman1950Husička 2,5 19491:1
Zdeněk SýkoraARCVítěz 1848Jiří Trnka19481:1
Zdeněk SýkoraRetrovětroněModela JuniorModela19751:1
Hurda MartinCRC ClassicMinotaurR. A. Twomey1951Mp Jet 040 classic diesel1:1
Bohumil MatoušOTMR CPlayboy SeniorJoe Elgin1939Ohlsson 0.60 - 19481:1
Petr SvobodaARCARCHEOPTERIXAlfredo Castigliony19471:1
Petr SvobodaElektrorubberVega 5Miroslav Holiš19471:1
Petr SvobodaOTMR ABPlayboyJoe Elgin1940McCoy 60 - replika1:1
Petr SvobodaOTMR CSeypleynCarl Goldgberg1940McCoy 60 - replika1:1
Petr SvobodaClassic TexacoBomberCheste Lanzo1938Super Cyklone1:1
Petr HrubýElektrorubberSokol 465 - 6B. Sokolíček19461 : 1
Miroslav VaněkOTMR ABPAA Payload WinnerHerbert Kothe1949McCoy.29 ign., 19491:1
Miroslav VaněkOTMR CBenny BoxcarHenry Struck1938Dooling.61 ign, 19471:1
Miroslav VaněkClassic TexacoLanzo AirbornChester Lanzo1939Super Cyclone.60, 19381:1
Miroslav VaněkCRC ClassicTomboyVic Smeed1950MP JET Classic 0.61:1
Miroslav VaněkCRC ATOMDémon VandalPetr Žert1950MP JET Atom 1.81:1
Jaroslav MrhalELOTFubarRay Matthews19501:1
Miroslav SeveraELOTStardustRad. Čížek19521: 1,18
František BrožELOTPegasusBronislav Sokolíček19491 : 1,8
František BrožElektrorubberWega 3Miroslav Pospíšil19461:1
František BrožElektrorubberWega 5Miroslav Pospíšil19471:1
Jiří VeinfurtOTMR CBiko-1Bittman Korda1944Alko 7,5ccm 19431:1
Zděnek PucholtARCŽehrovice 2R.Čížek19501-1
Zděnek PucholtARC-A2SaturnR.Čížek19521:1
Zděnek PucholtSlukaSluka 2R.Čížek19501:1
Pánek PetrCRC ClassicTOMBOYV.E.Smeed1950MPJET 0,61:1
Pánek PetrCRC ATOMMKM-165 SuperspecialV.Procházka1947ATOM 1,81:1
Pánek PetrARCŽRALOKP.Kynčl19521:1
Pánek PetrRetrovětroněŠTÍRL.Haškovec19751:1
Pánek PetrRetrovětroněLionL.Haškovec19721:1
Vladimír KozákELOTStardustČížek, Kratina19521:1
Zdeněk HanáčekARCDagmar IIEmanuel Knitl19501:1
Vladimír KozákELOTVegaPospíšil19471:1,4
Zdeněk HanáčekARCŽehroviceRadoslav Čížek19481:1
Václav SýkoraELOTStardustČížek, Kratina19521:1
Václav SýkoraELOTVegaPospíšil19471:1,4
Zdeněk HanáčekOTMR ABSwaybackChester Lanzo1947Torpédo 019, 19591:1
Zdeněk HanáčekClassic Texaco1937 Bowden Inter. Petrol WinerCarrol Krupp1937Super Ciclone, 19401:1
Robert ŠmídekOTMR ABAntaresJaroslav Brož1942Ohlsson 23, rok: 19401:1
Robert ŠmídekCRC ATOMMůraAntonín Macháček1949Super Atom 1,8, replika MP Jet1:1
Lukáš HrstkaELOTLetmo L-17Zdeněk Husička1949Axi1:1,75
Lukáš HrstkaElektrorubberOstravanLadislav Mužný19541:1
Lukáš HrstkaElektrorubberRainbowRadoslav Čížek19491:1
Dominik HrstkaElektrorubberSokol 465-GBronislav Sokolíček19461:1
Vladimír VyskočilARCLuňákR. Čížek19459
Vladimír VyskočilARC-A2AdebarPaul Hucke1954
Vladimír VyskočilCRC ATOMIchabodE. Smith JR1948