Seznam přihlášek MČR 2021

Finální seznam přihlášených účastníků MČR s jejich modely.

JménoPříjmeníKategorie modelu (pro všechny)Název modelu (pro všechny)Konstruktér modelu (pro všechny)Datum vzniku modelu (pro všechny)Měřítko (pro CRC Classic, 1/2 A Texaco, Old Timer 400)
JiříHloušekOTVR-A2SaturnRadoslav Čížek1954
JiříHloušek Jun.OTVR-A2ČápRadoslav Čížek1954
PetrKnobAB OTMRSpearhead SeniorJerry Stoloff1942
PetrKnobNMRSpearhead SeniorJerry Stoloff1942
PetrKnobNMRPalyboy SeniorJoe Elgin1940
PetrKnobC OTMRPlayboy SeniorJoe Elglin1940
PetrKnobTexaco ClassicLanzo BomberChester Lanzo1938
JiříHruškaOTVR-A2ThorMike Thomas1950
JiříHruškaOld Timer 400FulmenBronislav Sokolíček1949Zmenšeno na 89% původní velikosti
JanVoldřichRetro větroněSagittaLee Renaud1979
JiříHruškaCRC – ClassicFulmenBronislav Sokolíček1949Zmenšeno na 89% původní velikosti
VladimírPerglerOTVRArchenopterixAlfredo Castiglioni1947
VladimírPerglerOTVRMosweyEmil Brauner1952
VladimírPerglerRetro větroněAdmirálRadoslav Čížek1976
VladimírPerglerOTVR-A2AurikelHans Jansen1953
JanHruškaOTVRLuňákRadoslav Čížek1949
JosefHejsekOTVRŽehrovice IIR. Čížek1952
JosefHejsekOTVR-A2AndromedaVl. Špulák1954
JosefHejsekOTVR-A2NikéGuidici Guy1956
JosefHejsekElectrorubberSokol G 465B. Sokolíček1946
JosefHejsekElectrorubberVega 5M. Pospíšil1947
JosefHejsekOld Timer 400AirfoilerHal de Bolt19401:1,32
JosefHejsekALOTIl PiladeG. Pavesi1950
JosefHejsekOld Timer 400Vega7M. Pospíšil19471:1,167
GustavBulínOTVR-A2MV 57V.Horyna1957
GustavBulínOTVRŠirchánIng.M.Pospíšil1945
GustavBulínOld Timer 400PegasusB.Sokolíček19491,17:1
GustavBulín½A TexacoStomperG.Fuller19531:1
GustavBulínTexacoSenatorG.Wheely1949
GustavBulínCRC – AtomStartV.Procházka1950
KvětoslavŠtorekRetro větroněLionHaškovec1972
KvětoslavŠtorekCRC – AtomVEGA 7Pospíšil1947
KvětoslavŠtorekAB OTMRFUBAR 65Matthews1950
KvětoslavŠtorekAB OTMRWest WindSilveria1947
KvětoslavŠtorekC OTMRPlayboyElgin1940
KvětoslavŠtorekC OTMRFubar 75Matthews1949
KvětoslavŠtorekNMRQueen of heardsSmeed1952
KvětoslavŠtorekNMRHammerheadHill1956
KvětoslavŠtorekTexaco ClassicBerryloyd WinnerRoll1937
KvětoslavŠtorekELOTErosSokolíček1950
KvětoslavŠtorekALOTBerryloyd WinnerRoll1937
KvětoslavŠtorekALOTKl 61Kanneworf1949
KvětoslavŠtorek½A TexacoKL 61Kanneworf194956,44
KvětoslavŠtorekElectrorubberSokol 465 GSokolíček1946
KarelSvobodaElectrorubberSokol 465 GSokolíček1946
KarelSvobodaCRC – ClassicClid KingDeangelis1938
JaroslavDRNECBV-2RAINBOWRadoslav Čížek1949
JaroslavDRNECBV-2GOLLYWOCKWally Simmers1939
PetrHošekNMRDuchessaLarry Esinger1939
PetrHošek½A TexacoScorpionGordon Murray19461:1
RomanFousekELOTRC-OneLanzo Chester19341:1
RomanFousekELOTIchabodStinson Smith19481:1
RomanFousekALOTIchabodStinson Smith19481:1
RomanFousekOTVR-A2QuickieRay Monks19511:1
RomanFousekOTVRŽehrovice 2Radoslav Čížek19511:1
RomanFousekElectrorubberKobylkaEmil Res19531:1
ZděnekPucholtOTVRSluka 2R. Čížek1948
ZděnekPucholtOTVRŽehrovice 2R.Čížek1952
ZděnekPucholtOTVR-A2Saturn BR. Čížek1957
JaroslavNetáhloCRC – ClassicVEGA 7M.Pospíšil194708:1
JaroslavNetáhloCRC – AtomVEGA 7M.Pospíšil19471:1
JaroslavNetáhloNMR 2,5JX-0656Jiří Černý19561:1
JaroslavNetáhloNMRRaketa 5V.Hájek19541:1
JaroslavNetáhloNMRETHYRichard Schumacher19381:1
KarelVitnerElectrorubberVega 3Pospíšil1947
KarelVitnerElectrorubberSokol 465 - GB. Sokolíček1946
KarelVitnerOld Timer 400PegasusB. Sokolíček19491:1,18
JaroslavBrojírELOTJU-2Federico Deis1950
JaroslavBrojírElectrorubberOstravanLadislav Mužný1954
JaroslavBrojírOld Timer 400KL-61Loris Kanneworff19491:1,77
PetrChvátalAB OTMRD.G.73Dorio Giulio1946
PetrChvátalAB OTMRPELIKÁNGyorgyfaluy1950
PetrChvátalELOTTITANSokolíček1947
PetrChvátalALOTBERRYLOIDRoll1937
PetrChvátalALOTKL 61Kanneworff1949
RobertŠmídek½A TexacoWesternerFoote19461:1
RobertŠmídekCRC – AtomMůraMacháček1:1
RobertŠmídekTexacoPower HouseSaltaibi19391:1
RobertŠmídekTexacoGOOLEnticknap19491:1
RobertŠmídek30MinutkaKing BurdGeorge Austermann1940
PetrHrubýAB OTMRPelikánG. Deszo1950
PetrHrubýC OTMRPlayboy SeniorJoe Elgin1940
PetrHrubýC OTMRSailplaneCarl Goldberg1940
PetrHrubýNMRPlayboy SeniorJoe Elgin1940
PetrHrubý½A TexacoKerswapGil Morris19421 : 1
PetrHrubýOld Timer 400KerswapGil Morris19421 : 1
PetrHrubýElectrorubberSokol 465 GB. Sokolíček1946
PetrHrubýTexaco ClassicTexaco WinnerFiske Hanley1938
PetrPánek½A TexacoSINÉ 46R.Sinopoli19460,7:1
PetrPánekCRC – ClassicTOMBOYV.E.Smeed1950
MichalTesařNMRCivy Boy 64ˇPaul Gilliam1949
MichalTesařNMRCivy Boy 74´Paul Gilliam1949
MichalTesařNMR 2,5Civy Boy 51´Paul Gilliam1950
AndrejMolčányiOTVRSokolovJurij Sokolov19491:1
AndrejMolčányiOTVRJastrabŠtefan Kopáčik19491:1
AndrejMolčányiElectrorubberSokol-465-GBronislav Sokolíček19461:1
ZdeněkHanáčekAB OTMRSwaybackCh. Lanzo1947
ZdeněkHanáčekNMRPedroR. Čížek1945
ZdeněkHanáček½A TexacoGnatClude McCullouch19471:1
ZdeněkHanáčekTexaco Classic1937 Bowden Intrnational WinerCarrol Krupp1937
ZdeněkHanáčekBV-1CompetitorBill Dean Keil Kraft1946
GustavBulínALOTStartVladimír Procházka1950
PavelSkotnicaELOTFoote RacerDon Foote1950
PavelSkotnicaALOTK.L. 61Loris Kanneworff1949
PavelSkotnicaALOTEros Sokol-501-DBronislav Sokolíček1950
PavelSkotnicaElectrorubberVega 3Miroslav Pospíšil1946
PavelSkotnicaOld Timer 400FulmenBronislav Sokolíček1949
ZdeněkSýkoraOTVRVítěz 1948Jiří Trnka1948
ZdeněkSýkoraRetro větroněJuniorModela1976
ZdeněkSýkoraAB OTMRKolchozníkJ. Bloman1950
ZdeněkSýkoraC OTMRColossus VChuck Giessen1949
ZdeněkSýkoraTexaco ClassicOrelJaroslav Brož1939
ZdeněkSýkoraTexacoJasco FlamingoRoger Hammer1937
ZdeněkSýkora½A TexacoCivy Boy 24Paul Gilliams19491:1,6
PetrSvobodaC OTMRPlay BoyJoe Elgin1940
PetrSvobodaNMR 2,5Placák KD- 110Květoslav Duda19541:1
PetrSvobodaNMR 2,5Tyger Reg 1950Eraldo Padováno19501:1
PetrSvobodaNMRRaketa 5Vladimír Hájek1954
PetrSvobodaNMRJu - 2Frederico Deis1950
PetrSvobodaTexaco ClassicBerryloydMichael .J.Roll19371:1
PetrSvobodaElectrorubberSokol 465 - GBronislav Sokolíček19461:1
PetrSvobodaCRC – ClassicPlayboy SeniorJoe Elgin19401:1
PavelBártaAB OTMRKerswap !Gilbert Morris1941
PavelBártaNMRHappy MediumErnie Shailor1952
PavelBártaNMR 2,5JX 0656Jiří Černý1956
PavelBártaOld Timer 400AirfoilerHal deBolt19401:1
PavelBártaElectrorubberSokol 465 GBronislav Sokolíček1946
MiroslavVaněkC OTMRBenny BoxcarHenry Struck1938
MiroslavDvořáčekElectrorubberClimberEdward Lamb1941
MiroslavDvořáčekTexacoLanzo AirbornChester Lanzo1938
MiroslavDvořáček½A TexacoKarswapGilbert Moriss19411:1
MiroslavDvořáčekNMR 2,5JX-0656Jiří Černý1956
MiroslavDvořáčekNMR 2,5FifteenAlec Burns1953
MiroslavDvořáčekCRC – ClassicKerswapGilbert Moriss19411:1
MiroslavDvořáček30MinutkaThe KidGeorges Bougueret1947
MiroslavDvořáčekCVThe KidGeorges Bougueret1947
MiroslavDvořáčekBV-1Open Road SpecialRichard Korda1940
MiroslavDvořáčekBV-1Ipro - 304 KosBřetislav Semerád1941
MiroslavDvořáčekBV-2KestrelIan Dowsett1951
MiroslavDvořáčekBV-2JestřábJaroslav Somr1953
MiroslavDvořáčekAB OTMRJ.U.2Federico Deis1950
MiroslavDvořáčekC OTMRSailplaneCarl Goldberg1940
MiroslavDvořáčekNMRRobomb-XBruce Lester1954
MiroslavDvořáčekNMRHappy MediumErnie Shailor1952
MiroslavDvořáčekCVFifteenAlec Burns1953
MiroslavČástkaELOTICHABODStinson Smith1948
MiroslavČástkaALOTSOKOL 501 D EROSBronislav Sokolíček1950
MiroslavČástkaALOTSundusterJerry brofman1942
MiroslavČástkaOld Timer 400K.L.61Loris Kanneworff1949
MiroslavČástkaElectrorubberSokol 465GBronislav Sokolíček1946
VladimírKozákOTVR-A2AndromedaV. Špulákr.19541 : 1
VladimírKozákOTVROrlíkRadoslav Čížek1949+1 : 1
VladimírKozákELOTK.L.61Loris Kanneworff19491 : 1
VladimírKozákALOTK . L . 61Loris Kanneworff19491 : 1
VladimírKozákALOTEROSBronislav Sokolíček19501 : 1
JosefKubešOTVR-A2ExpeR. Čížek1954
MiroslavVaněkAB OTMRSwaybackChester Lanzo1947
MiroslavVaněkNMRTorpedo IILeslie Adams1938
MiroslavVaněkTexaco ClassicAirbornChester Lanzo1942
MiroslavVaněkALOTAirbornChester Lanzo1942
MiroslavVaněkNMR 2,5Jaded MaidNorman Marcus1951
MiroslavVaněkCRC – ClassicTomboyVic Smeed19501:1
MiroslavVaněkCRC – AtomVandal DémonPetr Žert1950
JiříVeinfurtOTVRHoverkingP.Gilbert1950
JiříVeinfurtOTVR-A2Sirotek1955
JiříVeinfurtRetro větroněAmigo 2Fred Militky1966
JiříVeinfurtAB OTMRSimlexPaul Plecan1941
JiříVeinfurtCRC – AtomTřískaRaška1953
JiříVeinfurtCRC – ClassicAma RecordDawe Hewit1953
JiříVeinfurtTexaco ClassicRecord BreakerChester Lanzo1939
JiříVeinfurt30MinutkaTomboyV.E.Smed1950
JanHruškaElectrorubberSokol 465 GB. Sokolíček1946
LukášHrstkaCRC – AtomSokol-532-DB.Sokolíček1953
LukášHrstkaElectrorubberRainbowR.Čížek1949
LukášHrstka½A TexacoKerswapG.Morris19421:1
LukášHrstkaCRC – ClassicKerswapG.Morris19421:1
DominikHrstkaElectrorubberSokol 465 GB.Sokolíček1946
JiříFindeisCRC – AtomKomár IIP. Lánský1952
GejzaMateOTVRLunák 2R.Čížek1949
GejzaMateElectrorubberSokolSokolíček Bronislav1946
GejzaMateOld Timer 400Top BananaJay Jakson1950
GejzaMateOld Timer 400CentaurJ. Van Hattum1950
PavelBártaTexacoJASCO FLAMINGORoger Hammer1937
PavelBártaBV-1CLOUD TRAMPCh. H. Grant1954
FrantišekBrožOld Timer 400FulmenBronilav Sokolíček19491:1
FrantišekBrožElectrorubbervega 3Mirolav Popíšil1947
FrantišekBrožElectrorubberVega 5Mirolav Pospíšil1947
TomášKonečnýOTVRChampionEmmanuel Fillon1947
TomášKonečnýOTVR-A2NV-09 MarťanZdeněk Raška1954
TomášKonečnýOld Timer 400PlutoJaroslav Brož19491:1
TomášKonečnýELOTSuper AntaresJaroslav Brož1944
LadislavKonečnýRetro větroněSpartakVáclav Kuba1961
PetrPodvalaNMR 2,5SenatorWheeley1954
PetrPodvalaNMR 2,5EliminatorWheeler1953
PetrPodvalaNMRZugvogelFinus1952
PetrPodvalaNMRZefírČížek1955
PetrPodvala½A TexacoHoboHarris1948
PetrPodvala½A TexacoTop BananJackson1950
PetrPodvalaOld Timer 400Top BananJackson1950
PetrPodvalaELOTSan De HoganDavis1949
PetrPodvalaCRC – AtomMotorákProcházka1954
PetrPodvalaOTVR-A2KondorProcházka1955
PetrPodvalaOTVR-A2Last StrawByrd1953
PetrPodvala30MinutkaStardusterTaibi1958
MartinKřesadloCVTiger RagPadovano1951
MartinKřesadloOTVRJinxMarcus1949
MartinKřesadloRetro větroněAdmirál 2Čížek Radoslav1971
MartinKřesadloOTVR-A2SupČížek Radoslav1957
MartinKřesadloAB OTMRAntaresBrož1942
MartinKřesadloTexaco ClassicRC 1Lanzo1934
MartinKřesadloCRC – ClassicAMA recordHewitt19541:1
MartinKřesadloCRC – ClassicTomboySmeed19501:1
MartinKřesadloCRC – AtomHurikánZ.Staníček1:1
MartinKřesadlo30MinutkaUgly DucklingEd Yulke1954
MartinKřesadloCVBojarProcházka1956
MartinHurdaCVZephyrSal Taibi1952
MartinHurda30MinutkaLe TimideRene Jossien1949
MartinHurdaBV-2BazookaN.G.Marcus1950
MartinHurdaBV-1Cloud TrampCH. H. Grant1954
DorianHURDACVLe TimideRene Jossien1949
DorianHURDABV-1Solid Stick ModelBill Dean1942
DorianHURDABV-2Thermal BugBrian Lewis1952
ViktorieHurdováCVMercurioA. Castellani1943
PetrHrubýOTVRŽehrovice 1R. Čížek1948
PetrHrubýOTVRBalestruccioS. Macera1941
PetrHrubýRetro větroněLionHaškovec1972
LadislavKrupárOTVRAlbatros 48Alois Šild1948
JaroslavMrhalOld Timer 400ČochtanPospíšil Miroslav19461:1
JanVodičkaBV-1ThermaleerBrian Faulkner1951
JanVodičkaBV-2YardstickBrian Faulkner1953
JanVodičkaBV-2MulvihillTed Becker1954