Soutěže 2020

datumnázev akcekategoriemísto - letištěpořádá klubkontakt
14.3.Liga Panenský Týnec 1volné historickéletiště Panenský TýnecTerezínJosef Kubeš, Dr. Steinera 22, 27201 Kladno, 737164138, pep.kubes@seznam.cz
15.3.Liga Panenský Týnec 2volné historickéletiště Panenský TýnecTerezínJosef Kubeš, Dr. Steinera 22, 27201 Kladno, 737164138, pep.kubes@seznam.cz
22.3.1. kolo Sluka Cup + ARC-A2RCKladno - Velká DobráLMK KladnoPavel Holzl, Velká Dobrá 174, 27361 Velká Dobrá, 736105460, Pavel.Holzl@seznam.cz
5.4.Memoriál Franty Švarce - volné historické modely do r. 1960volnéKladno - Velká DobráLMK KladnoMiloslav Modr, 603318524, milamodr@seznam.cz
5.4.2. kolo Sluka Cup + ARC-A2RCKladno - Velká DobráLMK KladnoPavel Holzl, Velká Dobrá 174, 27361 Velká Dobrá, 736105460, Pavel.Holzl@seznam.cz
11.4.Jarní HořiceARC, ALOT, ELOT, 1/2 A Texaco + volvé AV-1až3, BV-1až3, BV-Min, CVHořice - DomoslaviceLMK HořiceJaroslav Vagenknecht, 605847658, t.kompresory@seznam.cz
18.4.Lipenecký historik jarní - Memoriál J. MacháčkaClasic,Atom, Nostalgie, Open, Alot, BRC-E-W, E-400, Texacoletiště MK LipenceSAM 95Vladimír Kozák, Hoškova 1091/4, 15800 Praha 5, 723053086, vladimirkozak@tiscali.cz
25.4.Lánský jarní historikelektro + čuďákyletiště MK LánySAM 95Vladimír Valenta, S.K.Neumanna, 27303 Stochov, 720155485, vl.valenta@email.cz
3.5.Pohárová soutěž - 1. koloOTMR-AB, OTMR-C, Antic Texaco, N60, NMR, Elot, ElektroruberLetiště LMK TřebíčSAM 95 + LMK TřebíčDvořáček Miroslav, Kosmákova 55, 67401 Třebíč, 602759924, md.modelar@seznam.cz
8.5.Pohárová soutěž - 2. koloOTMR-AB, OTMR-C, Antic Texaco + další elektro i čuďákyletiště SLML LitomyšlSAM 78Květoslav Štorek, domaje304@seznam.cz, 603283846
16.5.Pohárová soutěž - 3. koloOTMR-AB, OTMR-C, Antic Texaco + další elektro i čuďákyletiiště AMG MýtoSÁM Králův DvůrPetr Svoboda, Nad Stadionem 347, 26701 Králův Dvůr, 605979916, petrvolevole@seznam.cz
23.5.Memoriál Radoslava ČížkaAV-1,2,3, BV-1,2,3,Min, CVletiště AK Raná u LounSAM 95Přihlášky jen přes www.sam95.cz, Dvořáček Miroslav
23.5.Memoriál Radoslava ČížkaARC, ARC-A2, RC RETRO VĚTRONĚ R. ČÍŽKA, RC VOSAletiště AK Raná u LounSAM 95Přihlášky jen přes www.sam95.cz, Jan Hruška
24.5.Memoriál Radoslava Čížka - Pohárová soutěž - 4. koloOTMR-AB, OTMR-C, Antic Texaco, Texaco, Elektroruber, ELOTletiště AK Raná u LounSAM 95Přihlášky jen přes www.sam95.cz, Dvořáček Miroslav
30.5.Neratovický historikCRC-Open, CRC-E-Sport 400, BRC-E-WletištěRC Modelklub Neratovicesam 95Jiří Hvězda, V lukách 250, 27711 Neratovice, 603581539, rcneratovice@gmail.com
6.6.Pohárová soutěž - 5. koloOTMR-AB, OTMR-C, Antic TexacoLetiště AK Havl. BrodSAM 78 + LMK H. BrodKarel Svoboda, Knob Petr
6.6.Historické větroněARC, ARC-A2letiště MK LipenceSAM 95Vladimír Kozák, Hoškova 1091/4, 15800 Praha 5, 723053086, vladimirkozak@tiscali.cz
13.6.Valašské MeziříčíALOT,ELOT,OLD TIMER 400,CRC-E30," TEXACO,ELECTRORUBBERValašské MeziříčíSAM 78Ing. Stránský Stanislav, ing.stransky@centrum.cz tel 607968297
22.6.ME RC HISTORICKÝCH MODELŮ - CZECH HEAVENCZECH HEAVEN IVANČICE - CZSAM78Zdeněk Hanáček, jes.krakonos@seznam.cz, 732331528
23.6.ME RC HISTORICKÝCH MODELŮ - CZECH HEAVENCZECH HEAVEN IVANČICE - CZSAM78Zdeněk Hanáček, jes.krakonos@seznam.cz, 732331529
24.6.ME RC HISTORICKÝCH MODELŮ - CZECH HEAVENCZECH HEAVEN IVANČICE - CZSAM78Zdeněk Hanáček, jes.krakonos@seznam.cz, 732331530
25.6.ME RC HISTORICKÝCH MODELŮ - CZECH HEAVENCZECH HEAVEN IVANČICE - CZSAM78Zdeněk Hanáček, jes.krakonos@seznam.cz, 732331531
26.6.ME RC HISTORICKÝCH MODELŮ - CZECH HEAVENNÁHRADNÍ DENCZECH HEAVEN IVANČICE - CZSAM78Zdeněk Hanáček, jes.krakonos@seznam.cz, 732331531
11.7.volné historické modelyAV-1,2,3, BV-1,2,3,Min, CVletiště AK JihlavaSAM 95 + LMK TřebíčDvořáček Miroslav, Kosmákova 55, 67401 Třebíč, 602759924, md.modelar@seznam.cz
11.7.RC historickéOTVR,ELOT,OLD TIMER 400,CRC-E 30",TEXACOOpavaSAM 78Pavlíček Jaroslav, dubmlyn@seznam.cz tel 776288309
18.7.1. kolo - Liga důchodcůARC,RCVS,VOLNÉ-MINUTKAMělník - JeleniceIng. Ivan Šebánek, ivan.sebanek@seznam.cz tel 607968297
25.7.Pohárová soutěž - 6. koloOTMR-AB, OTMR-C, Antic Texaco, NMR, NMR-2,5letiště AK JeseníkSAM 78Zdeněk Hanáček, jes.krakonos@seznam.cz, 732331528
1.8.2. kolo - Liga důchodcůARC,RCVS,VOLNÉ-MINUTKA, Cloud TrampMělník - JeleniceIng. Ivan Šebánek, ivan.sebanek@seznam.cz tel 607968297
8.8.Majstrovstvá Slovenska RC i volnýchvolné + RCZborov u BardejovaSAM 119
15.8.3. kolo - Liga důchodcůARC,RCVS,VOLNÉ-MINUTKAMělník - JeleniceIng. Ivan Šebánek, ivan.sebanek@seznam.cz tel 607968297
15.8.Valašské Klobouky400-HROMADNÝ START, RCEJ-RETROValašské KloboukySAM 78Ing. Rostislav Staněk, lmk.vk@seznam.cz tel 603340772
21.8.MČR RC HISTORICKÝCH MODELŮRC historickéletiště AK HOLEŠOVSAM 78Zdeněk Hanáček, jes.krakonos@seznam.cz, 732331528
22.8.MČR RC HISTORICKÝCH MODELŮRC historickéletiště AK HOLEŠOVSAM 78Zdeněk Hanáček, jes.krakonos@seznam.cz, 732331528
23.8.MČR RC HISTORICKÝCH MODELŮRC historickéletiště AK HOLEŠOVSAM 78Zdeněk Hanáček, jes.krakonos@seznam.cz, 732331528
5.9.Lánský podzimní historikelektro + čuďákyletiště MK LánySAM 95Fousek Roman, Dolanská 140, 273 51 Velké Přítočno, tel.: 776776999, pilotsam@seznam.cz
5.9.Valašské KloboukyOTVR,ALOT,ELOT,OLD TIMER 400,TEXACO,CRC-E30",1/2 A TEXACOValašské KloboukySAM 78Ing. Rostislav Staněk, lmk.vk@seznam.cz tel 603340772
12.9.Lipenecký historik podzimníAlot, Elot, Nostalgie, Atom, BRC-W, E-400, Texacoletiště MK LipenceSAM 95Vladimír Kozák, Hoškova 1091/4, 15800 Praha 5, 723053086, vladimirkozak@tiscali.cz
13.9.volné historické modely do r. 1960volnéKladno - Velká DobráLMK KladnoMiloslav Modr, 603318524, milamodr@seznam.cz
13.9.3. kolo Sluka Cup + ARC-A2RCKladno - Velká DobráLMK KladnoPavel Holzl, Velká Dobrá 174, 27361 Velká Dobrá, 736105460, Pavel.Holzl@seznam.cz
26.9.Pohárová soutěž - Závěrečné koloOTMR-AB, OTMR-C, Antic Texaco + další elektro i čuďákyletiště SLML LitomyšlSAM 78Květoslav Štorek, domaje304@seznam.cz, 603283846
26.9.Historické větroněARC, ARC-A2letiště MK LipenceSAM 95Vladimír Kozák, Hoškova 1091/4, 15800 Praha 5, 723053086, vladimirkozak@tiscali.cz
26.9.Soutěž historických modelůELOT,ALOT,OLD TIMER 400,CRC E-30"letiště HoheneggerLMK Meteor HavířovDušan Bařina, 603493339, dusan.barina@karneval.cz
3.10.MČR VOLNÝCH HISTORICKÝCH MODELŮAV-1,2,3, BV-1,2,3,Min, CVHořice - DomoslaviceSAM78Zdeněk Hanáček, jes.krakonos@seznam.cz, 732331528
3.10.Podzimní HořiceARC, ALOT, ELOT, 1/2 A TexacoHořice - DomoslaviceLMK HořiceJaroslav Vagenknecht, 605847658, t.kompresory@seznam.cz
10.10.4. kolo Sluka Cup + ARC-A2RCKladno - Velká DobráLMK KladnoPavel Holzl, Velká Dobrá 174, 27361 Velká Dobrá, 736105460, Pavel.Holzl@seznam.cz
10.10.Valašské KloboukyCRC-SHOW,CRC-E30",RC-VOSA,RC POŠTOLKA-SMĚROVKAValašské KloboukySAM 78Ing. Rostislav Staněk, lmk.vk@seznam.cz tel 603340772
17.10.OlomoucALOT,ELOT,OLD TIMER 400,CRC E30",ELECTRORUBBEROlomouc - NeředínSAM 78Kotrla Karel, tel. 733355213
24.10.Liga Panenský Týnec 3volné historickéletiště Panenský TýnecTerezínJosef Kubeš, Dr. Steinera 22, 27201 Kladno, 737164138, pep.kubes@seznam.cz
25.10.Liga Panenský Týnec 4volné historickéletiště Panenský TýnecTerezínJosef Kubeš, Dr. Steinera 22, 27201 Kladno, 737164138, pep.kubes@seznam.cz
14.11.Liga Panenský Týnec 5volné historickéletiště Panenský TýnecTerezínJosef Kubeš, Dr. Steinera 22, 27201 Kladno, 737164138, pep.kubes@seznam.cz
15.11.Liga Panenský Týnec 6volné historickéletiště Panenský TýnecTerezínJosef Kubeš, Dr. Steinera 22, 27201 Kladno, 737164138, pep.kubes@seznam.cz
29.11.Liga Panenský Týnec - VYHODNOCENÍvolné historickéletiště Panenský TýnecTerezínJosef Kubeš, Dr. Steinera 22, 27201 Kladno, 737164138, pep.kubes@seznam.cz